Osobní a vysoce profesionální přístup našich pracovníků od řidičů po management....


 

Pracujeme v nejmodernějších systémech a s nejnovějšími technologiemi...


 

Zázemí silné regionální firmy. Pro základní opravy a údržbu našeho vozového parku ....


O víkendu se v Myštěvsi uskutečnil 1. ročník turnaje v malé kopané SPEDITRANS CZ CUP.
Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev, která celkem odehrála 38 utkání na 3 velmi kvalitně připravených hřištích, skvěle řízených čtveřicí delegovaných rozhodčích (pánové Částka, Jirka, Markvart, Stránský)

Vítězem se stal tým Strahov 1830, za který nastoupily mj. legendy české a československé kopané – Ladislav Vízek a Horst Siegl.

Na druhém místě se umístil mezinárodní tým reprezentující O.T.E.C. ČR, třetí pak téměř domácí FDI Europe z Hořic v Podkrkonoší. Na 4. místě pak skončili hosté z TRW Benešov. Zajímavostí bylo, že do semifinále postoupily týmy z jedné základní skupiny.

Celkově měl turnaj výbornou fotbalovou úroveň, přestože už termínově koliduje s fotbalovými soutěžemi a vrcholící přípravou na novou sezónu.

Oživením klání bylo družstvo reprezentující firmu Ardagh Skřivany (Skřivanský beton), složeno bylo totiž převážně z děvčat, za což bylo odměněno speciální tekutou cenou.

Po fotbalových bojích následoval kulturní program, kdy vystoupily břišní tanečnice, následovala diskotéka a ohňová show.

FOTOGALERIE

Výsledky:

Skupina A:


Skupina B:


PlayOff:Nejlepším střelcem se stal Matěj Kahun z FDI Europe (9 branek)
Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Petr Tomsa z týmu O.T.E.C. ČR


poslední aktualizace

15.08.2011


SPEDITRANS CUP 2011